Jediné inteligentní řešení vašeho odtoku ve dvou designových liniích

Podlahové žlaby Unidrain mění vnímání designu v koupelnách již od roku 2003, kdy dánský architekt Claus Dyre vynalezl lineární odtok. Od té doby je značka Unidrain spojena s exkluzivními systémy odtokových žlabů. Výrobky Unidrain získávají za design pravidelně významná světová ocenění.

Podlahové žlaby společnosti Unidrain jsou inteligentním a funkčním řešením pro individuální či hromadné sprchové kouty, šatny, lázně či sauny. Modulární systém se skládá z vlastního žlabu, odtokové komory, rámečku a roštu/panelu a je k dispozici v podélné či rohové verzi. Podélný podlahový žlab Unidrain lze umístit buď podél stěny nebo volně do prostoru.

Díky preciznímu provedení v nejvyšší kvalitě jsou odtokové žlaby Unidrain nejen designovým šperkem pro investora, ale rovněž vysoce technicky ceněným řešením pro architekty a realizátory.
Dvě designové řady – ClassicLine a HighLine – nabízejí čisté linie čisté linie a efektivní design; tvoří vrchní pohledovou část podlahového žlabu. Instalace vlastního žlabu a odtokové komory je u obou řad stejná. Bez ohledu na to, které řešení si vyberete, je podlahový žlab vybavený patentovanými přírubami Unidrain, díky kterým je 100% vodotěsný. Každý produkt tak nabízí technicky jednoduché a chytré řešení eliminující typické zdroje poškození odtoků: špatný sklon a netěsnosti.

Exkluzivní koupelna představuje dnes zejména čistý a diskrétní design, který nechává vyniknout jen elegantní linie. Výrobky Unidrain jsou tak zásadním prvkem každé moderní a nadčasové koupelny.

 

Kombinování produktů je velmi jednoduché. Pouhým zvolením několika prvků si můžete vybrat řešení, které je vhodné pro vaši koupelnu.

Pro zjištění, které prvky pro svůj projekt potřebujete, použijte konfigurátor.

Po dokončení stačí, abyste si seznam komponentů zaslali nebo ho rovnou vytiskli.

Koupelnový svět luxusu na dosah

díky nám!

Ke stažení