Koupelny v důkladně promyšleném
dánském designu a kompletní funkčnosti

Dansani je jedním z předních evropských dodavatelů koupelnového nábytku a příslušenství. Firma byla založena v roce 1983 a od té doby se řadí mezi nejvýznamnější světové dodavatele vysoce kvalitního koupelnového nábytku. Z nabídky tohoto výrobce si můžete vybrat špičkově zpracované koupelnové skříňky doplněné o keramická i litá umyvadla, zrcadla a řadu doplňků.

Originalita výrobků stojí na vytvoření dokonalé, osobní koupelny. Máte možnost vybrat si z mnoha různých funkčních produktů, které byly navrženy na základě dánského designu a velmi vysoké úrovně kvality zpracování. Můžete si vybrat z několika produktových řad a nabízíme různé cenové kategorie a vzory, které vyhovují všem typům potřeb a přání. Dansani je víc než jen krásný styl. Je to filozofie, která zahrnuje funkčnost, jednoduchost, přirozenost a estetický přístup k životu.

V rámci naší nabídky můžete vybírat z několika produktových řad značky Dansani. Navíc je to pro každého jedinečná investice do precizního řemeslného zpracování, kvality materiálu a funkčního designu, který Vás bude těšit.

Vytvořte si svůj osobní prostor

Ke stažení