Nadčasový design koupelnových baterií
jenž navrhl světoznámý dánský architekt
a designér

Existuje mnoho pohledů na jedinečný design, je však jen jedna značka, která vyniká v každém úhlu pohledu. Vola, to je klenot designu.
Nadčasový design koupelnových a kuchyňských baterií Vola byl vytvořen již v roce 1968 světoznámým dánským architektem a designérem Arne Jacobsenem. Značka Vola je unikátním nositelem designového dědictví a technické preciznosti. Tyto přednosti si nese bez zásadních změn již přes pět dekád.
Typický skandinávský design založený na preciznosti a jednoduché eleganci zaujme svým minimalismem čistých linií dopracovaných do posledního detailu. Dokonale se hodí do každého moderního interiéru. Koncept podomítkového a vestavného řešení koupelnových a kuchyňských baterií Vola dává vyniknout čistotě a eleganci interiérů bez rušivých aspektů mechanických součástí vodovodní instalace.
Filozofie značky Vola je postavena na nekompromisní kvalitě použitých materiálů, dokonalé preciznosti, jedinečném designu, perfektní funkčnosti, architektonické volnosti pro umístění při instalaci i integraci aspektů ekologicky šetrné výroby.

 

Arne Jacobsen
1902–1971

 

VOLA. To je klenot designu.

Ke stažení