PREMIUM hotel vybaven podlahovými žlaby UNIDRAIN® a skleněnými zástěnami UNIQ

Adresa: Pražská 100, Znojmo, 669 02

• 4hvězdičkový PREMIUM hotel se nachází ve Znojmě. Stojí na hlavní dopravní tepně mezi Vídní a Prahou nedaleko rakouských hranic. Je výsledkem rozsáhlé rekonstrukce bývalého hotelu Družba.

Kapacita ubytování je 152 osob + 13 přistýlek. Vedle ubytování ve standardních pokojích jsou připraveny pokoje typu Superior a pokoj s bezbariérovým přístupem. V pokojích hotelu, stejně jako v jeho ostatních prostorách, je možno se připojit k internetu přes WIFI.

Po rekonstrukci se stal PREMIUM hotel prestižním místem, které ve Znojmě nemá, vzhledem k tradici a komfortu ubytování, konkurenci. Pro hosty jsou připraveny moderní, klimatizované a vkusně zařízené pokoje. Samozřejmostí je koupelna s toaletou, dobře zásobený minibar a kabelová televize s českými i zahraničními programy. Pokrmy podávané v hotelu jsou považovány za vrchol gastronomie.

Koupelny jsou vybavené dánskými odtokovými žlaby unidrain® – modelová řada ClassicLine s roštem Stripe se zadní přírubou a exkluzivními skleněnými zástěnami bez rámu Lavare UNIQ, které jsou vyrobeny na míru.

Výhradní dovozce žlabů unidrain® pro ČR a SR:
LAVARE, s.r.o. | Bohunická 576/52, 619 00 Brno
Tel.: +420 543 211 956 | e-mail: info@lavare.cz